PROMAFOAM ® - C

Kód: 0143
3 hodnocení
630 Kč 762 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Jednosložková protipožární polyuretanová pěna. Vytvrzuje se absorpcí vodní páry ze vzduchu. Prostá CFC a HCFC (nulový ozónový depletační potenciál). Zvláště vhodná
pro požární těsnění spár ve stavebnictví.

Barva:šedá
Balení: ocelová tlaková nádoba 750 ml.

Detailní informace

Promafoam-C: protipožární pěna -provedení HOBBY
1 ks | 0143
630 Kč
762 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Oblasti použití
Protipožární pěna PROMAFOAM®-C se používá k vyplňování a utěsňování spár, mezer a dutin a také k montáži rámů oken a dveřních zárubní vypěňováním. Navíc slouží jako tepelná izolace. Používá se uvnitř budov a v otevřených halách, nutno chránit před přímým působením povětrnostních vlivů. Při požadavcích na požární zabezpečení staveb jsou směrodatné úřední doklady pro příslušné stavební konstrukce..

 Vlastnosti
• vynikající přilnavost k různým druhům stavebních materiálů
• odolná proti hnití, teplu, vodě a řadě chemikálií
• dobrá rozměrová stabilita
• neobsahuje freony
• rychlé zpracování díky rychlému výstupu pěny a krátké době vytvrzování

Způsob dodání
ocelová tlaková nádoba, obsah 750 ml,

 Uskladnění
Protipožární pěnu PROMAFOAM®-C skladujte v chladu, suchu a ve svislé poloze (uzávěrem vzhůru). Chraňte před mrazem a teplem. V původních uzavřených plechovkách je skladovatelnost 9 měsíců od data výroby.
 
Důležité pokyny
Aplikujte jen v dobře větraných místnostech. Nekuřte! Chraňte oči, používejte rukavice a ochranný oděv. Podlahovou krytinu zakryjte papírem nebo plastovou fólií. Stříkance pěny ihned odstraňte např. čističem protipožární pěny PROMAFOAM® nebo acetonem. Vytvrzenou pěnu lze odstranit pouze mechanicky. Pěna není odolná proti ultrafialovému záření. Skladujte ve svislé poloze (uzávěrem vzhůru). Před aplikací materiálu si vyžádejte  bezpečnostní list!

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály PROMAT
Záruka: 24 měsíců