Protipožární koule ELIDE FIRE

Kód: 0126
4 hodnocení
660 Kč 799 Kč včetně DPH
1 ks

Pyrotechnický hasicí prostředek ELIDE FIRE stačí v případě požáru hodit do ohně nebo nainstalovat nad případný zdroj požáru. Prostředek se při kontaktu s otevřeným ohněm sám aktivuje a plameny spolehlivě uhasí. Aktivní bezpečnost ELIDE FIRE slouží jako nepřetržitý dohled nad rizikovými místy. V případě jejich vzplanutí se prostředek aktivuje a vznikající požár udusí v zárodku. Okamžité varování ELIDE FIRE se při kontaktu s ohněm sama aktivuje a při tom vydá zvuk o síle 120–140 dB, a tím prostředek spolehlivě upozorní na vzniklé nebezpečí. Neškodí Vášmu sluchu. Prakticky na všechno ELIDE FIRE efektivně a okamžitě hasí požáry pevných látek, hořlavých kapalin, hořlavých plynů a elektrických zařízení (požáry tříd typu A*, B*, C*, E*) Opravdu pro každého ELIDE FIRE má tvar koule a váží jen 1,4 kg. Proto manipulaci zvládnou i děti, ženy a senioři. Daleko od nebezpečí ELIDE FIRE možno použít z bezpečné vzdálenosti několika metrů. Proto při hašení není nutné být blízko ohrožení. Bez ohrožení zdraví a majetku ELIDE FIRE neohrožuje zdraví člověka, životní prostředí a nepoškozuje hašené předměty. Po použití stačí prášek jednoduše vysát. Garantovaná použitelnost 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

Protipožární koule ELIDE FIRE
Typ výrobku: jiné pyrotechnické výrobky, pyrotechnické hasící prostředky
Kategorie: P 1
Registrační číslo: 1395 P1 – 0128/2010
Hmotnost hasící práškové směsi: 1,3 kg
Celková hmotnost prostředku: 1,5 kg
NEC: 4,0 g
Průměr koule: 147 mm
Varovný zvukový signál : 120 – 140 dB
Teplota použitelnosti a skladování: - 40 + 85˚C
Prostředek zabezpečí uhašení počátků požáru v místnostech s rozlohou do 8 – 10 m², oheň v objemu cca 30 – 35 m³.
Vplyv pádu z výšky 2,5 m – bez porušení funkčnosti.
Prostředek se skládá z ochranného obalu, z hasící práškové směsi FUREX 770, ze speciálního tlakového zařízení a ze sítě aktivačních zápalných šňůr.
Při kontaktu s otevřeným ohněm se prostředek sám aktivuje, zápalné šňůry shoří, ochranný obal koule praskne, zazní varovný signál a uvolněná hasící prášková směs uhasí vznikající požár ve svém okolí.
Výhody:
Jednoduché použití
ELIDE FIRE stačí v případě požáru hodit do ohně. Prostředek se při kontaktu s otevřeným ohněm sám aktivuje a plameny spolehlivě uhasí.
Aktivní bezpečnost
ELIDE FIRE slouží jako nepřetržitý dohled nad rizikovými místy. V případě jejich vzplanutí se prostředek aktivuje a vznikající požár udusí v zárodku.
Okamžité varování
ELIDE FIRE se při kontaktu s ohněm sama aktivuje a při tom vydá zvuk o síle 120–140 dB, a tím prostředek spolehlivě upozorní na vzniklé nebezpečí. Neškodí Vášmu sluchu.
Prakticky na všechno
ELIDE FIRE efektivně a okamžitě hasí požáry pevných látek, hořlavých kapalin, hořlavých plynů a elektrických zařízení (požáry tříd typu A*, B*, C*, E*)
Opravdu pro každého
ELIDE FIRE má tvar koule a váží jen 1,4 kg. Proto manipulaci zvládnou i děti, ženy a senioři.
Daleko od nebezpečí
ELIDE FIRE možno použít z bezpečné vzdálenosti několika metrů. Proto při hašení není nutné být blízko ohrožení.
Bez ohrožení zdraví a majetku
ELIDE FIRE neohrožuje zdraví člověka, životní prostředí a nepoškozuje hašené předměty. Po použití stačí prášek jednoduše vysát.
Garantovaná použitelnost 5 let.
Během tohoto období nevyžaduje další náklady na servis a kontroly.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autonomní hasící zařízení
Záruka: 24 měsíců