PROMASTOP ® - I stěrková hmota

Kód: 1847
2 hodnocení
5 363 Kč 6 489 Kč včetně DPH
Skladem

Popis výrobku
Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I je hmota na bázi syntetické pryskyřice, plnidel a vypěňovadel. PROMASTOP®-I je dodávána v pastovité formě, po aplikaci vytvrdne. Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I vykazuje dobrou přilnavost a soudržnost s různými podklady.

Barva:bílá
Balení:umělohmotná nádoba 12,5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PŘI VLASTNÍ APLIKACI ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ NEVYSTAVUJE NAŠE SPOLEČNOST PROTOKOL O MONTÁŽI POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍHO ZAŘÍZENÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMŮ O APLIKACI ODBORNOU FIRMOU NÁS KONTAKTUJTE. (viz. kontakty) 

Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I je požárně ochranná stěrková hmota na bázi syntetické pryskyřice plnidel a vypěňovadel. Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I je dodávána v pastovité formě. Po aplikaci vytvrdne. Stěrka je součástí protipožárních ucpávek prostupů kabelů i potrubí a ucpávek otvorů a spár. Předností těchto ucpávek je jejich univerzálnost co do druhů a profilů prostupujících instalací. Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I vykazuje dobrou přilnavost a soudržnost s různými podklady.

 Oblasti použití

Používá se všude tam,kde je nutno utěsnit otvory a prostupy instalací proti průchodu ohně.

 

Důležité pokyny

Kabelová desková přepážka PROMASTOP®-I je určena pro požární
utěsnění prostupu kabelů, kabelových svazků, kabelových chrániček
včetně kabelových žlabů a roštů v lehkých příčkách, masivních stěnách a masivních stropech. Je tvořena deskami z minerální vlny dle
specifi kace a požárně ochrannou stěrkovou hmotou PROMASTOP®-I,

Zpracování

Podklad musí být suchý, bez prachu, bez stop oleje a tuků. Desky z minerální vlny (podle příslušného katalogového listu) se jednostranně nastříkají nebo natřou požárně ochrannou stěrkovou hmotou PROMASTOP®-I v v předepsané tlouštce.

 

Pro dosažení suché vrstvy stěrky 1 mm: 1,9 – 2,0 kg 

 Označení

Označení na etiketách odpovídá platným předpisům.

 Způsob dodání

Požárně ochranná stěrková hmota PROMASTOP®-I je dodáváná v plastových nádobách o obsahu 12,5 kg.

Uskladnění

V chladu a suchu, chránit před mrazem a horkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály PROMAT
Záruka: 24 měsíců