Úkapová vanička 6,5 l - 3366

Kód: 0255
Neohodnoceno
170 Kč 206 Kč včetně DPH
1 ks
Rozměry výrobku:
vnější: 43 × 30,2 × 7 cm
vnitřní: 37 × 24 × 6,7 cm
Materiál:plast
Objem:6,5 l

 

DOPRODEJ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úkapová vanička je vyrobena z chemicky odolného materiálu. Její konstrukce zajišťuje dostatečnou pevnost a mechanickou odolnost. Je vyrobená z jediného kusu plastu, a tím je zajištěna její dokonalá nepropustnost. Je odolná vůči korozi. Díky záchytnému objemu je možné kapaliny bezpečně uskladnit nebo přelévat. Její nízká hmotnost umožňuje jednoduchou manipulaci

Použití:

Vanička je vhodná pro zachycení unikajících provozních kapalin. Slouží zejména jako preventivní ochrana před nežádoucími úkapy motorového či hydraulického oleje nebo jiných provozních kapalin z motorových vozidel, strojů a jiných zařízení. Vanička pomáhá zajistit čistotu a bezpečnost na pracovišti.

Upozornění:
Vanička není odolná vůči horké kapalině. V případě velmi agresivních a vysoce koncentrovaných chemikálií doporučujeme provést test.
 
Doporučení:
V případě manipulace s chemickými látkami je doporučeno vaničku dovybavit některým z textilních sorbentů nebo sypkým sorbentem . Zvýší se tak ochrana materiálu a životnost vaničky. Sorbent zamezí rozstřikování kapaliny.